Керівника громадської спілки судитимуть за спробу дати хабаря депутату в розмірі $100 000

Керівника громадської спілки судитимуть за спробу дати хабаря депутату в розмірі $100 000

Депутат мав заблокувати розгляд законопроєкту

Керівника громадської спілки судитимуть за спробу дати хабаря депутату в розмірі $100 000
Фото: gp.gov.ua

Що сталося. Голову громадської організації судитимуть за спробу підкупу народного депутата. Він намагався передати $100 000 для блокування розгляду законопроєкту.

Джерело. Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

Деталі. Згідно з повідомленням, голова громадської організації, що опікується авторськими правами музичних виконавців, намагався спочатку передати кошти помічнику народного депутата, голові одного з підкомітетів Верховної Ради.

Потім цю суму помічник мав дати депутатові, який повинен був заблокувати розгляд законопроєкту, яким регулюються корупційні ризики у сфері роботи голови організації.

Згідно з повідомленням, злочинця затримали під час передачі хабаря помічникові.

Зазначається, що досудове розслідування здійснювали слідчі Печерського управління Національної поліції за супроводу Головного управління по боротьбі з корупцією Служби безпеки України (СБУ).

Бекграунд. Нагадаємо: у травні НАБУ перерахувало на рахунки ЗСУ вилучені під час обшуку $300 000, що були частиною неправомірної вигоди.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло