Проєкт швидкої відбудови України потребує залучення $17,4 млрд

Проєкт швидкої відбудови України потребує залучення $17,4 млрд

Уже зараз на деокупованих територіях необхідно відновити майже 40 000 об’єктів

Проєкт швидкої відбудови України потребує залучення $17,4 млрд
Фото: Telegram Володимира Зеленського

Що сталося. Проєкт відновлення критично важливої пошкодженої інфраструктури України – Fast Recovery розрахований на залучення майже $17,4 млрд.

Джерело. Про це повідомляє речник Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Деталі. Вже зараз на деокупованих територіях необхідно відновити майже 40 000 об’єктів. Серед них необхідно відновити майже 400 шкіл, близько 300 садочків, 300 лікарень, а також об’єкти ЖКГ (водопостачання, газопостачання, теплопостачання та електропостачання).

Усі інші об’єкти – це житлова інфраструктура. Переважно це багатоповерхівки та приватні будинки, щоб люди могли повернути своє житло.

Нині поверхова оцінка збитків нашої країни від російських ударів вже перевищує $700 млрд.

«Очевидно, що цифра зросте – оскільки війна продовжується. Звичайно, що відбудова такого рівня потребує нових стандартів та інституційних гарантій прозорості. Ми хочемо, щоб в Україні був реалізований найкращий світовий досвід», – зазначив речник ОП.

Основні принципи – це безпека, технологічність, дотримання екологічних стандартів, запровадження «зелених» технологій, безбарʼєрність, прозорість, а також максимальне залучення проєктів в економіку України. Все це передбачає створення нових робочих міст, виробництв та локалізації бізнес-проєктів партнерів в Україні.

Бекграунд. Нагадаємо: презентований урядом план відновлення України складається із трьох етапів, де перший пункт передбачає відновлення тут і зараз того, що можливо і що є критичним для життя людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло