Росія може перейти до воєнної економіки - підприємства зобов'яжуть виробляти товари для армії

Росія може перейти до воєнної економіки - підприємства зобов'яжуть виробляти товари для армії

Працівникам також можуть наказати працювати понаднормово

Росія може перейти до воєнної економіки - підприємства зобов'яжуть виробляти товари для армії
Фото: з відкритих джерел

Парламент росії схвалив перший етап законів, які дозволять перейти до воєнної економіки, тобто підприємства можуть бути змушені виробляти військові товари, пише Sky News.

Згідно із законодавством, співробітникам також можуть наказати працювати понаднормово, щоб виробляти товари, необхідні для підтримки вторгнення в Україну.

Законопроекти мають пройти друге та третє читання, потім їх має підписати президент путін, перш ніж їх ухвалять.

У разі ухвалення цих законопроектів юридичні особи в росії не зможуть відмовитися від контрактів із ЗС рф.

Хоча російські офіційні особи продовжують називати війну в Україні «спеціальною військовою операцією», нові заходи фактично означатимуть, що країна переформовує свою промисловість на підтримку вторгнення, переводячи країну на воєнну економіку.

Віце-прем'єр-міністр Юрій Борисов закликав ухвалити законопроекти, заявивши, що армію потрібно підтримувати, поки російська економіка перебуває під «колосальним санкційним тиском» Заходу.

«Законопроекти вводять обов’язок організацій укладати контракти з метою забезпечення антитерористичних та інших операцій за межами території російської федерації, а також надають право контрагентам закуповувати продукцію, необхідну для виконання державного оборонного замовлення, у одного постачальника «, – сказав Борисов.

Росія вторглася в Україну 24 лютого. Хоча вона здобула успіхи на сході України, вона також зазнала колосальних втрат у частині своєї армії та техніки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло