На Київщині планують створити маршрути пам'яті війни

На Київщині планують створити маршрути пам'яті війни

Розглядають кілька варіантів того, який вигляд вони матимуть

На Київщині планують створити маршрути пам'яті війни
Фото: КОВА

Що сталося. Київська обласна адміністрація планує в області створити маршрути пам'яті війни.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

Деталі. Нині у КОВА створили робочу групу для розробки концепції. До неї увійшли представники обласної військової адміністрації та територіальних громад, науковці, фахівці у сферах туризму, культури та мистецтва, а також музейники і громадські діячі.

В ОВА кажуть, що насамперед продумають формат меморіалів на маршруті. Розглядають декілька варіантів – або законсервовані зруйновані об'єкти, або інтерактивні площі з доповненою реальністю.

«Над розробкою цих форматів маємо працювати разом із громадами, що постраждали від окупації, та місцевими жителями, які стали очевидцями трагічних подій. Також потрібно враховувати пропозиції фахівців, які так чи інакше дотичні до туризму, культури чи освіти, військових і вчених», – каже заступник голови Київської ОВА Олег Торкунов.

До розробки маршрутів пам'яті війни може долучитися кожен. Свої бачення та пропозиції можна надсилати на електронну пошту: [email protected]

Бекграунд. Нагадаємо, у травні Президент України Володимир Зеленський звільнив Олександра Павлюка з посади голови Київської обласної державної адміністрації, замість нього на цю посаду призначений Олексій Кулеба.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло