Політика Великої Британії не зміниться після відставки Джонсона – Зеленський

Політика Великої Британії не зміниться після відставки Джонсона – Зеленський

Зеленський провів телефонну розмову з Джонсоном

Політика Великої Британії не зміниться після відставки Джонсона – Зеленський
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Президент України Володимир Зеленський назвав прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона «справжнім другом України» й висловив упевненість, що політика Великої Британії стосовно України не зміниться найближчим часом попри відставку Джонсона.

Джерело. Про це він сказав в інтерв'ю CNN.

Коментар. «Україна багато отримала від своїх відносин із прем'єр-міністром, насамперед військову підтримку», – сказав Зеленський Вольфу Блітцеру, коли той запитав його про коментарі щодо відставки Джонсона.

Деталі. Стало відомо, що Зеленський провів телефонну розмову з Джонсоном.

Президент України висловив прем’єр-міністру щиру подяку за рішучу та безкомпромісну підтримку нашої держави з перших днів повномасштабної російської агресії, а також за лідерство у відстоюванні інтересів України на міжнародній арені.

«Усі ми із сумом сприйняли цю новину. Не лише я, а й усе українське суспільство, яке вам дуже симпатизує. Весь мій Офіс та всі українці вдячні вам за допомогу. Ми не сумніваємося, що підтримка Великої Британії збережеться, але ваше особисте лідерство й харизма робили її особливою», – наголосив Зеленський.

Бекграунд. Нагадаємо: сьогодні Джонсон оголосив про відставку. Він покинув пост прем'єр-міністра Великої Британії та лідера Консервативної партії. У своїй промові він заявив, що Великобританія продовжить боротися за свободу та незалежність України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло