Джонсон офіційно оголосив про відставку

Джонсон офіційно оголосив про відставку

У своїй промові він заявив, що Великa Британія продовжить боротися за свободу та незалежність України

Джонсон офіційно оголосив про відставку
Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Борис Джонсон оголосив про відставку. Він покинув пост прем'єр-міністра Великої Британії та лідера Консервативної партії.

Джерело. Про це повідомляє BBC.

Деталі. У своїй промові він заявив, що Великобританія продовжить боротися за свободу та незалежність України.

За його словами, британський уряд підтримуватиме Україну і після його відставки «так довго, як буде потрібно».

Також Джонсон заявив, що виконуватиме обов'язки голови партії та уряду, доки не буде обрано нового. Процес вибору нового голови партії має розпочатися вже зараз.

Бекграунд. Авторитет Джонсона впав після того, як йому ледве вдалося досягти вотуму довіри від своєї партії консерваторів. Причиною невдоволення Консервативної партії стали неправдиві заяви Даунінг-стріт щодо колишнього заступника «парламентського кнута» Кріса Пінчера, якого звинувачують у домаганнях до двох колег.

Канцелярія Джонсона стверджувала, що він не знав про цей інцидент і тому підтримав повторне призначення Пінчера у 2022 році, але пізніше прем’єр був змушений визнати, що це не так.

Це призвело до хвилі відставок у британському уряді, починаючи з міністрів охорони здоров’я і фінансів. Станом на 6 липня з уряду Джонсона пішли два глави міністерств, 14 молодших членів уряду і 12 парламентських секретарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло