Канада вирішила повернути Німеччині газову турбіну для Nord Stream

Канада вирішила повернути Німеччині газову турбіну для Nord Stream

Німецька влада звернулася із закликом до Канади знайти спосіб повернути турбіну

Канада вирішила повернути Німеччині газову турбіну для Nord Stream
Фото: flickr.com

Що сталося. Уряд Канади ухвалив повернути ФРН відремонтовану турбіну для використання в газопроводі Nord Stream, видавши відповідне розпорядження, яке робить виняток із санкцій для цієї операції.

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg.

Деталі. «Рішення було прийнято попри заперечення уряду України, а також великої української діаспори в Канаді, які наголошували, що повернення турбіни підірве режим санкцій», – зазначається в повідомленні.

Як указується, німецька влада звернулася із закликом до Канади знайти спосіб повернути турбіну для використання в газопроводі, який постачає газ із росії до ФРН. У Берліні висловлювали побоювання, що рф скористається ситуацією для зупинки газопроводу Nord Stream, що завадить Німеччині заповнити газові резервуари до зими.

Бекграунд. У суботу міністр природних ресурсів Канади Джонатан Вілкінсон заявив, що тимчасовий дозвіл на експорт був виданий після тривалих обговорень з європейськими союзниками, а також з Міжнародним енергетичним агентством.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло