ОНОВЛЕНО: Ворог завдав ракетного удару по центру Вінниці
Є заглиблі, серед них діти

Що сталося. Окупанти завдали удару по центру Вінниці.
Джерело. Про це повідомляє Нацполіція.
Деталі. За попередньою інформацією, три ракети влучили в будівлю з офісними приміщеннями. Від ударів постраждали також нежитлові будівлі, що розташовані поруч.
Унаслідок влучання снарядів виникла пожежа, що перекинулася й на сусідню автостоянку. Наразі там горять понад 50 автомобілів. На місті працюють рятувальники.
Станом на зараз відомо про шістьох поранених і двох загиблих, серед яких маленька дитина.
ОНОВЛЕНО:
Влучання сталося приблизно о 10:50 на паркувальний майданчик поблизу дев’ятиповерхового Будинку побуту «Ювілейний». 25 автівок згоріли.
Станом на 12:10 відомо про вісьмох загиблих та 30 постраждалих.
Увага, чутливий вміст:
Станом на 13:15 відомо вже про 12 загиблих. 14 людей госпіталізували. Нацполіція додає, що 90 постраждалих звернулися за медичною допомогою, а близько 50 з них перебувають у важкому стані.
Стало відомо, що знищено також приміщення одного із медичних центрів.
Водночас пожежу на паркувальному майданчику вже ліквідували.
Офіс Генпрокурора станом на 13:33 повідомляє про 17 загиблих, двоє з яких діти. Пошукові роботи досі тривають.
Дані станом на 14:00: 20 людей загинуло, з них троє дітей. Також до поліції надійшло 15 повідомлень про зниклих безвісти, що на момент удару перебували в зоні ураження ракет.
На місці працюють понад 400 поліцейських.
Бекграунд. Нагадаємо: сьогодні росіяни знову обстріляли Миколаїв, Краматорськ і Криворізький район Дніпропетровщини.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].