Маляр пояснила, чому держава не розголошує загальну кількість загиблих

Маляр пояснила, чому держава не розголошує загальну кількість загиблих

Заступниця міністра оборони заявила, що ця інформація не підлягатиме оприлюдненню до завершення воєнного стану

Маляр пояснила, чому держава не розголошує загальну кількість загиблих
Заступниця міністра оборони Ганна Маляр
Фото: фейсбук Ганни Маляр

Що сталося. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр пояснила, чому держава поки що не розголошує загальну кількість загиблих захисників України. За її словами, це обумовлено військовою необхідністю під час воєнного стану.

Джерело. Про це Маляр написала у своєму фейсбуці.

Деталі. Вона наголосила, що це інформація, яку не повинен знати ворог, адже по цих даних військові фахівці можуть зробити чимало висновків та використати інформацію для аналізу і планування.

Заступниця міністра оборони пояснила, що саме тому до завершення воєнного стану ця інформація закрита і не підлягає оприлюдненню.

«Ми не можемо оголошувати цифри, але цей процес іде. Він непростий. Люди пережили горе. У родинах є різні обставини. Ми намагаємось підійти, з одного боку – бездоганно з точки зору формальних процедур, і водночас по-людськи», – додала Маляр.

Вона зауважила, що ця обставина не впливає на гідне вшанування пам’яті кожного загиблого захисника і захисниці: «Це наші герої, яким ми віддаємо шану, про яких ми говоримо, пишемо, знімаємо відео, сумуємо за кожним і кожною. Родинам загиблих забезпечуємо належні виплати».

Маляр наголосила, що оприлюднення такої інформації під час воєнного стану шкодить українській обороні.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що немає потреби у примусовій мобілізації жінок. Заступниця міністра оборони заявила, що жодних обмежень, пов’язаних з мобілізацією, для перетину кордону щодо жінок немає.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло