ЄС надасть Україні додаткові 500 млн євро військової допомоги

ЄС надасть Україні додаткові 500 млн євро військової допомоги

Загальна сума військової допомоги від Брюсселя зросла до 2,5 млрд євро

ЄС надасть Україні додаткові 500 млн євро військової допомоги
Фото: Pixaby

Європейський Союз оголосив у п'ятницю, що схвалив додаткові 500 мільйонів євро військової допомоги Україні, пише CNN.

“Ці заходи допомоги в рамках Європейського фонду миру (EPF) [спрямовані] на посилення підтримки ЄС спроможності та стійкості Збройних сил України для захисту територіальної цілісності та суверенітету країни, а також захисту цивільного населення від російської військової агресії», – йдеться в заяві Європейської Ради.

За даними Ради, додаткові 500 млн євро збільшують загальний пакет військової допомоги ЄС Україні до 2,5 млрд євро.

«ЄС залишається непохитним у своїй підтримці України в її боротьбі за свободу і незалежність. Україні потрібно більше зброї; ми її надамо. У цьому контексті країни-члени ЄС погодилися мобілізувати п’ятий транш військової допомоги в розмірі 500 млн євро, що становить загальну суму 2,5 млн євро військового обладнання для Збройних Сил України», – заявив Жозеп Боррель, верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки.

Нагадаємо, Європол уточнив свою заяву щодо нібито контрабанди зброї з України в умовах війни. У відомстві зазначили, що йдеться про потенційну загрозу, а не конкретні випадки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло