692 підприємства переїхали із зони бойових дій у межах програми по релокації бізнесу

692 підприємства переїхали із зони бойових дій у межах програми по релокації бізнесу

Серед них 477 компаній уже відновили роботу

692 підприємства переїхали із зони бойових дій у межах програми по релокації бізнесу
Фото: istockphoto.com

Стало відомо, що 692 вже підприємства переїхали з зони бойових дій за допомогою програми релокації бізнесу.

Джерело. Про це повідомляє Мінекономіки.

Деталі. 477 компаній уже відновили свою роботу. Водночас 326 підприємств перебувають на стадії переїзду. Для них шукають підходящі приміщення і локації або спосіб транспортування.

«З перших днів війни уряд акцентує увагу на програмах із підтримки бізнесу. Важливо максимально зберегти українську промисловість. Саме тому ми запустили програму релокації. До участі може долучитися будь-яке підприємство, отримавши допомогу в розв’язанні логістичних питань, перевезенні та монтажі обладнання, пошуку приміщення з необхідною інфраструктурою. Щоб пришвидшити та скоординувати дії з усіма учасниками програми, запустили цифрову платформу з релокації. Вона дозволяє поліпшити організацію процесу переїзду та запропонувати підприємцям додаткові можливості», – зазначила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

Загалом у цій програмі зареєструвалися 1763 підприємства, що хочуть виїхати із зони бойових дій. Для них доступні Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Вінницька, Волинська та Рівненська області.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що у безпечних регіонах відновили роботу понад 460 підприємств.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло