Українці зможуть отримати кошти за програмою «єДопомога» у відділеннях «Укрпошти»

Українці зможуть отримати кошти за програмою «єДопомога» у відділеннях «Укрпошти»

Потрібно зареєструватися на платформі «єДопомога», при цьому наявність банківського рахунку не є обов’язковою

Українці зможуть отримати кошти за програмою 	«єДопомога» у відділеннях 	«Укрпошти»
Фото: antikor.com.ua

Стало відомо, що українці зможуть отримати виплати за програмою «єДопомога» у відділеннях «Укрпошти» в разі відсутності банківського рахунку.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба держкомпанії.

Деталі.  «Для цього потрібно зареєструватися на платформі «єДопомога». Причому наявність банківського рахунку не обов’язкова: при заповненні заяви на сайті потрібно просто вказати про відсутність IBAN і за умови прийняття рішення міжнародною організацією пенсіонери отримають свої грошові кошти у відділеннях «Укрпошти», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в рамках проєкту «єДопомога» грошову допомогу від міжнародних організацій можуть отримати пенсіонери, а також українці, які перебувають на окупованих, деокупованих територіях або територіях, де проходять активні бойові дії, а також вразливі категорії, до яких входять внутрішньо переміщені особи, багатодітні сім'ї, особи з інвалідністю, батько чи мати, що самотужки виховують малолітню дитину.

Бекграунд. Нагадаємо, що Мінсоцполітики спрямувало ще 6,2 млрд грн допомоги на проживання для осіб, що були вимушені виїхати із зон активних бойових дій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло