10 суден із зерном уже готові відправлятися з українських портів

10 суден із зерном уже готові відправлятися з українських портів

Розблокування портів приноситиме щомісячно майже $1 млрд до казни

10 суден із зерном уже готові відправлятися з українських портів
Фото: Facebook/Олександр Кубраков

Стало відомо, що 10 суден із зерном уже готові відправлятися з портів Одеси та Чорноморська. Ще 7 суден навантажені, однак відправляться пізніше.

Джерело. Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Деталі. Відновлення експорту зерна почнеться з відправки кораблів, які не змогли покинути порт через початок повномасштабного вторгнення росії. Міністерство розраховує оперативно вивезти понад 20 млн тонн продукту минулорічного врожаю та розпочати експорт нового.

Кубраков наголосив на тому, що розблокування портів приноситиме щомісячно майже $1 млрд, а це своєю чергою допоможе стабілізувати гривню і покращити економічну ситуацію країни.

Міністр додав, що уряд також працює над розширенням пропускної спроможності залізниці, автомобільних доріг та пунктів пропуску на кордоні для покращення експортних потужностей.

Бекграунд. Нагадаємо, сьогодні, 29 липня, Володимир Зеленський повідомив, що Україна готова до експорту зерна і чекає сигналів до початку транспортування. Президент наголосив, що Україні важливо залишатися гарантом світової харчової безпеки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло