Український фонд стартапів виділяє гранти до $35 000 на military-tech проєкти
У Мінцифрі запевняють,що розвиток military-tech – це український пріоритет на найближчі роки

Що сталося. Український фонд стартапів за підтримки Мінцифри надаватиме гранти до $35 000 на проєкти, пов'язані із розвитком військових технологій, оборони та кібербезпеки.
Джерело. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Деталі. «Державі важливо підтримати стартапи, дрони, що займаються кібербезпекою і розвивають військові технології. Це допоможе мінімізувати людські жертви серед наших військових і перемогти у війні», – написав він у телеграм-каналі в п'ятницю.
Міністр наголосив, що розвиток military-tech – це пріоритет держави на найближчі роки.
«Грантова програма Українського фонду стартапів за підтримки Мінцифри надає проєктам не лише безповоротну фінансову підтримку, а й доступ до найкращих менторів та експертів. Якщо у вас є проєкт у сфері оборони, кібербезпеки, інфраструктурного відновлення, освіти та охорони здоров'я – надсилайте заявку на грант», – наголосив Федоров.
Крім того, він запросив людей із досвідом у сфері оборони та інфраструктури стати експертами з оцінки заявок на гранти.
«Ваші знання допоможуть розвитку стартапів», – зазначив міністр.
Бекграунд. Нагадаємо: міжнародні венчурні фонди та технологічні компанії об'єднують свої зусилля для допомоги українському ІТ-сектору та створюють Ukrainian Tech Circle. Українські компанії отримають підтримку в фінансуванні, пошуку нових клієнтів та доступ до глобальної мережі контактів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].