ІТ-спільнота запустила ініціативу на підтримку українських стартапів – Ukrainian Tech Circle

ІТ-спільнота запустила ініціативу на підтримку українських стартапів – Ukrainian Tech Circle

Міжнародні венчурні фонди та технологічні компанії об'єднують зусилля для допомоги українському ІТ-сектору

ІТ-спільнота запустила ініціативу на підтримку українських стартапів – Ukrainian Tech Circle
Фото: Facebook/It индустрия

Що сталося. Міжнародні венчурні фонди та технологічні компанії об'єднують свої зусилля для допомоги українському ІТ-сектору та створюють Ukrainian Tech Circle. Українські компанії отримають підтримку в фінансуванні, пошуку нових клієнтів та доступ до глобальної мережі контактів. Ініціативу вже підтримали Roosh Ventures, Google for Startups та ін.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Ukrainian Tech Circle.

Докладно. Ukrainian Tech Circle – це об'єднання бізнес-ангелів, венчурних інвесторів, ІТ-підприємців та професіоналів зі сфери технологій, які допомагатимуть українським технологічним проєктам і стартапам, що постраждали від наслідків російського вторгнення в Україну.

До спільноти Ukrainian Tech Circle уже приєдналися: технологічна компанія Roosh та венчурний фонд Roosh Ventures, венчурні компанії BBQ Capital, Spacecadet,  Samaipata, ff Venture Capital, Caixa Capital Risc, компанії Neurons Lab, Alma, TheGuarantors, Libeo, Silicon Allee, Powder та Google for Startups.

Через війну рф проти України технологічні компанії стикнулися з низкою проблем, як-от необхідність релокації свого бізнесу, неплатоспроможність клієнтів та припинення бізнес-операцій. Як наслідок, частка втраченого прибутку для технологічних проєктів сягає 30–100%.

Також, за даними дослідження від Українського фонду стартапів, 99% із них потребують фінансової підтримки, а понад 41% не мають заощаджень і фінансових можливостей для розвитку.

«Весь світ об’єднується на підтримку України. Світова технологічна спільнота не має стати винятком і повинна мобілізуватися для допомоги українським технологічним талантам. Ми залучаємо до мережі Ukrainian Tech Circle найкращих підприємців, венчурних інвесторів, професіоналів зі сфери технологій, які готові підтримати українські проєкти додатковими інвестиціями, експертизою та доступом до нових контактів. Ми постійно розширюватимемо Ukrainian Tech Circle, залучаючи до нашої спільноти все більше партнерів зі світовими іменами, які не можуть залишатись осторонь та допоможуть українським стартапам отримати нове дихання», – впевнена Ніна Левчук, Startup & VC Lead у Google, одна з ініціаторок Ukrainian Tech Circle.

Команда Ukrainian Tech Circle буде допомагати українським проєктам за трьома основними напрямами:

  • Fundraising – залучення коштів для розвитку українських технологічних проєктів;
  • Contract Sourcing – пошук нових замовників серед компаній-учасників об'єднання Ukrainian Tech Circle (переважно IT-аутсорсинг/ аутстафінг послуги);
  • Advising – консультування та доступ до міжнародної мережі експертів/менторів з венчурних фондів та через програми та ініціативи Google for Startups. Під час консультування українські проєкти отримають рекомендації щодо розвитку бізнесу, виходу на нові ринки, пошуку талантів тощо.

Як подати заявку?

Подати заявку можна на сайті uatechcircle.com, заповнивши аплікаційну форму та обравши напрям, за яким необхідна допомога від Ukrainian Tech Circle (Fundraising, Contract Sourcing або Advising).

Подані заявки проходитимуть ретельний відбір та оцінку перед остаточним рішенням про надання підтримки. Водночас подаватися можуть як молоді стартапи, так і досвідчені великі компанії.

Ukrainian Tech Circle розширювати коло партнерів та інвесторів, які бажають підтримати український технологічний сектор. Стати частиною спільноти та підтримати Ukrainian Tech Circle можна також через подачу заявки на uatechcircle.com

За оновленнями та розвитком проєкту можна стежити на офіційних сторінках Ukrainian Tech Circle у соц.мережах:

Website: uatechcircle.com

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/uatechcircle/

Twitter: https://twitter.com/uatechcircle

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло