«Укрпошта» припиняє роботу на непідконтрольних Україні територіях

«Укрпошта» припиняє роботу на непідконтрольних Україні територіях

До цього відділення попри перешкоди надавали послуги мешканцям окупованих територій

«Укрпошта» припиняє роботу на непідконтрольних Україні територіях
Фото: DW

Стало відомо, що «Укрпошта» припиняє роботу на тимчасово окупованих територіях.

Джерело. Про це повідомив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Деталі. Голова сказав, що робота на непідконтрольних Україні територіях ставить під загрозу життя співробітників поштового оператора.

Смілянський зазначив, що попри всі труднощі, відділення на непідконтрольних Україні територіях продовжували виплачувати мешканцям пенсії, приймати та перераховувати платежі за комунальні послуги. Працівники національного поштового оператора навіть доставляли продукти.

За словами гендиректора, окупанти всіляко заважали роботі пошти – не давали співробітникам доставляти пенсії, адже росіянам потрібно було зібрати номери паспортів від пенсіонерів для «референдумів». На заміну пропонували пенсії в «дерев’яній валюті».

Голова також вказав на те, що серед працівників були зрадники, що «перейшли на сторону зла».

«Ми повернемось, я точно це знаю. Як ми повернулись на Київщину, Чернігівщину та Сумщину. І не просто повернемось, а з новими відділеннями, як це сьогодні сталося в Тростянці, який зазнав значних пошкоджень від окупантів», – запевнив Смілянський.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що внаслідок припинення роботи національного поштового оператора та українських банків на тимчасово окупованих територіях виникає проблема з готівковою гривнею.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло