Перша партія зерна «Кернела» прибула до Туреччини з порту Чорноморська

Перша партія зерна «Кернела» прибула до Туреччини з порту Чорноморська

12 000 тонн кукурудзи прибуло від агропромхолдингу до турецького порту «Деріндже»

Перша партія зерна «Кернела» прибула до Туреччини з порту Чорноморська

Що сталося. Турецьке судно Polarnet, що вийшло 5 серпня з порту Чорноморська з 12 000 тонн кукурудзи від агропромхолдингу «Кернел», прибуло до турецького порту «Деріндже».

Джерело. Про це написала група компаній у фейсбуці

Деталі.  «Кернел» виконав одну з важливих місій – перший корабель з українським зерном прибув до місця призначення», – йдеться в повідомленні.

Відправлення вантажу здійснювалося в рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та харчів з українських портів. Балкер завантажувала команда Трансбалктермінала.

«Агроекспортери залишаються ключовими постачальниками валютної виручки в країну, що зі свого боку є основним позитивним впливом на економіку країни в надскладний час. Якщо нам вдасться зберегти тенденцію і наростити експорт, аграріям не доведеться скорочувати посівні площі, а Україні – відчувати дефіцит надходжень до державного бюджету», – наголосили в агропромхолдингу.

Бекграунд. Нагадаємо, що на борт трьох балкерів, що вийшли з портів Одещини 5 серпня, завантажили понад 50 000 тонн української кукурудзи. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло