На росії більше не буде кормів Friskies для котів і собак

На росії більше не буде кормів Friskies для котів і собак

Через труднощі з постачанням сировини також зупинено продаж кормів Cat Chow, Dog Chow, Gourmet та ін.

На росії більше не буде кормів Friskies для котів і собак
Фото: DR

Що сталося. Компанія Purina зупинила виробництво та продаж у росії кормів Friskies для котів та собак через логістичні труднощі. 

Джерело. The Insider з посиланням на представника гарячої лінії компанії.

Деталі. Уточнюється, що через труднощі з постачанням сировини також зупинено виробництво та продаж кормів Cat Chow, Dog Chow, Gourmet та Darling Dog.

Корми марок Purina One, Purina One Dog, Felix, Proplan продовжать продаватися у росії.

Компанія Purina входить до Nestle. У березні Nestle повідомила, що призупинила торгові операції щодо низки товарів через воєнне вторгнення росії в Україну. Режим припинення торкнувся, зокрема, товарів системи Nespresso, мінеральної води S.Pellegrino, брендів KitKat та Nesquik.

У середині липня стало відомо, що в росії через санкції та вихід з ринку західних компаній поступово зникать імпортні ветеринарні препарати, у тому числі ті, що потрібні для вакцинації тварин при виїзді за кордон.

У великих мережевих зоомагазинах з продажу зникли вакцини брендів, схвалених багатьма країнами, – Nobivac, Eurican, Feligen та Purevax. Власникам доводиться обдзвонювати десятки клінік у пошуках імпортних вакцин, оскільки для виїзду за кордон російські препарати не підходять.

Бекграунд. Росію покинули вже сотні західних компаній. Із останній новин – бренди чаю Lipton і Brooke Bond залишають російський ринок.Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло