Зеленський: Військові дадуть відповідь на російський обстріл Марганця і вбивство 13 людей

Зеленський: Військові дадуть відповідь на російський обстріл Марганця і вбивство 13 людей

Найшвидший спосіб припинити війну – це завдати росії якомога більших втрат, наголосив він

Зеленський: Військові дадуть відповідь на російський обстріл Марганця і вбивство 13 людей
фото Офіційний сайт Президента України

Що сталося. Президент України Володимир Зеленський заявив, що військові країни дадуть відповідь на обстріл росією Марганця, в результаті якого загинули щонайменше 13 людей і ще 10 отримали поранення.

Джерело. Офіційний сайт Президента України.

Деталі. «Збройні Сили України, наша розвідка, наші правоохоронні органи не залишать без відповіді сьогоднішній російський обстріл Дніпропетровської області», – сказав Зеленський у своєму вечірньому зверненні в середу.

Президент України зазначив, що найшвидший спосіб припинити війну – це завдати росії якомога більших втрат.

«Питання часу насправді безпосередньо залежить від питання про втрати, яких зазнає росія», – сказав він. 

«Якщо майже 43 тисячі загиблих російських солдатів не переконують російське керівництво, що їм треба шукати, як вийти з війни, значить, потрібно більше  боротися, більше результатів, щоб переконати.

Тільки за одну минулу добу окупанти втратили десять бойових літаків: дев’ять у Криму і ще один – на Запорізькому напрямку. Є в окупантів і нові втрати бронетехніки, складів з боєприпасами, логістичних маршрутів...» – повідомив глава держави.

«Це питання, яке турбує абсолютно всіх: коли закінчиться війна? Хтось каже – іще місяці, хтось каже – рік, хтось – навіть більше. Але питання про час насправді безпосередньо залежить від питання про втрати, яких зазнає росія. Що більше буде втрат в окупантів, то швидше ми зможемо звільнити нашу землю й гарантувати безпеку Україні. Ось про це варто думати всім, хто захищає нашу державу й допомагає Україні: як завдати окупантам якнайбільших втрат, щоб меншим був час війни», – додав він.

Зеленський наголосив, що Україна звільнить всю країну від російської окупації.

«Ми вигнали російську армію з північних регіонів. Ми вигнали загарбників з нашого острова Зміїного. Вони вже відчувають, що настав час тікати з Херсона і взагалі з півдня нашої країни, – сказав він. – Буде час, коли вони втечуть з Харківщини, з Донбасу, з Криму... І кожен, хто може цьому допомогти, повинен цьому допомогти».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло