Україна розслідує розмінування мостів між Кримом та Херсоном після перемоги – Резніков

Україна розслідує розмінування мостів між Кримом та Херсоном після перемоги – Резніков

Міністр оборони повідомив, що підрив моста не вплинув би на можливість росіян просунутися в цьому напрямку

Україна розслідує розмінування мостів між Кримом та Херсоном після перемоги – Резніков
Міст на Чонгарі

Що сталося. Україна проведе розслідування щодо того, хто розмінував Чонгар (в'їзд до Херсонщини з Криму) та мости на кримських перешийках, після перемоги у війні з росією.

Джерело. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

Він зазначив, що це питання обговорювали українські військові на засіданні профільного парламентського комітету.

Коментар. «У разі встановлення фактів, що кимось із військових або представників інших сил сектору безпеки й оборони був скоєний злочин, то вони точно будуть притягнуті до відповідальності», – сказав Резніков.

Він зазначив, що це питання не до цивільної частини влади, а до управління сектору безпеки й оборони – «тобто людей в погонах, які відповідали за цей напрямок».

«Військові чітко розуміють, що це питання військових, і вони самі зацікавлені в проведенні такого розслідування. І факти всі сьогодні збираються, фіксуються в тому числі Службою безпеки, контррозвідкою», – зазначив очільник Міноборони.

За його словами, є ще 10 проходів з Криму на територію Херсонщини по суходолу, а не по мостах, тому підрив моста не вплинув би на можливість росіян просунутися в цьому напрямку – «це відповідально сказав один із військових генералів, який зараз знаходиться в політичній опозиції».

Бекграунд. Нагадаємо: 24 лютого військова техніка рф швидко просунулася вглиб України в Херсонській області.

Міський голова Херсона Ігор Колихаєв, коментуючи швидку окупацію міста, заявив, що з незрозумілих причин заздалегідь був розмінований не тільки Кримський перешийок, а й низка мостів і Північнокримський канал. Окремо він згадав про Антонівський міст, який, на його думку, мав бути підірваний. 

Після цього в Генштабі ЗСУ відреагували на цю інформацію, запевнивши, що міст через Чонгар був замінований

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло