Німецький виробник кави Tchibo пішов із росії

Німецький виробник кави Tchibo пішов із росії

Тепер новий власник бізнесу – гендиректор «Чібо СНД»

Німецький виробник кави Tchibo пішов із росії
Фото: Imago

Що сталося. Німецька компанія Tchibo GmbH, яка є четвертим виробником кави у світі, у липні вийшла з російського бізнесу. Компанія перестала володіти ТОВ «Чібо СНД».

Джерело. Про це повідомляє «Комерсант».

Деталі. Тепер новий власник бізнесу – ТОВ МВК гендиректора «Чібо» Михайла Ковалевського. 

За словами джерела газети, знайомого із ситуацією, у «Чібо СНД» залишилися права на використання кавових брендів Tchibo й Davidoff до кінця 2022 року, після чого компанія має продовжити постачання кави під новим брендом.

Tchibo відома також завдяки виробництву фірмового одягу, побутової техніки та предметів домашнього побуту. Також компанія здійснює туристичну та страхову діяльність. Tchibo володіє мережею кавових магазинів і ресторанів (більше тисячі закладів у Німеччині).

Кава марки Tchibo продається в багатьох країнах світу, крім Німеччини це: США, Великобританія, Казахстан, Україна, Польща, Угорщина, Туреччина, Румунія, Ізраїль і Йорданія.

Бекграунд. Зазначимо, через вплив санкцій у росії закінчуються запаси смартфонів Apple та Samsung, на перше місце виходять китайські.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло