Польща працює над забороною видачі віз росіянам попри правила ЄС

Польща працює над забороною видачі віз росіянам попри правила ЄС

Рішення щодо цього питання можуть оголосити найближчими тижнями

Польща працює над забороною видачі віз росіянам попри правила ЄС
Фото: polskieradio.pl

Що сталося. Представник міністерства закордонних справ Польщі Пьотр Вавжик повідомив, що країна працює над забороною видачі віз росіянам в обхід правил Євросоюзу.

Джерело. Про це пише «PolskeRadio».

Деталі. Політик зазначив, що всередині ЄС діє угода про спрощення візового руху для громадян рф. Утім польські дипломати ведуть перемовини із членами союзу і вже заручилась підтримкою Литви, Латвії, Естонії, Чехії та Словаччини.

За словами Вавжика, перешкоджають ухваленню рішення такі великі країни-члени, як Німеччина, Франція та Нідерланди. Саме через них неможливо призупинити візову угоду ЄС з рф.

Представник МЗС зауважив, що Польща не видає туристичні візи громадянам рф уже кілька місяців. Нині отримати дозвіл на в'їзд можуть лише ті росіяни, що працюють у Польщі, мають карту поляка або є членами сім'ї громадян Польщі та інших країн ЄС.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що влада Данії готова обговорювати обмеження щодо шенгенських віз для росіян на рівні Євросоюзу. Це вже п’ята країна ЄС, яка розглядає це питання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло