Держуправління справами замовило футлярів для державних нагород на 4,5 млн грн

Держуправління справами замовило футлярів для державних нагород на 4,5 млн грн

Всього замовлено 23 630 футлярів для державних нагород України

Держуправління справами замовило футлярів для державних нагород на 4,5 млн грн
Фото: Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос»

Що сталося. Державне управління справами України (ДУС) замовило футлярів для державних нагород України на загальну суму 4,5 млн гривень.

Джерело. Про це йдеться у відповідному протоколі розкриття Prozorro.

Деталі. ДУС замовило:

  • 250 футлярів до ордена «Золота Зірка» (у комплекті з папкою для грамоти). Вручається людині за видатний геройський вчинок з присвоєнням звання «Герой України»;
  • 30 футлярів до ордена князя Ярослава Мудрого І ступеня (у комплекті з папкою для грамоти і футляром для папки). Вручається громадянам за видатні заслуги перед Україною в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, за визначні благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність;
  • 500 футлярів до ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. Нагороджуються громадяни за видатні заслуги в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській сферах.
  • 300 футлярів до ордена княгині Ольги І-ІІІ ступенів. Цим орденом відзначаються жінки за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім'ї.
  • 250 футлярів до відзнаки Президента України «Хрест бойових заслуг» ( у комплекті з папкою для диплома). Відзнака Президента України, що встановлена у 2022 році для відзначення військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань за видатну особисту хоробрість та відвагу або видатний геройський вчинок під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя.
  • 22 300 футлярів до медалей.

Всього замовлено 23 630 різного типу футлярів, які мають бути доставлені ДУС 22 серпня 2022 року.

У тендері брала участь одна компанія, яка і перемогла   – Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос», власником якої є Ярослав Свистун. Серед замовників у компанії протягом багатьох років знаходяться державні структури  – Управління справами Верховної Ради, Служба зовнішньої розвідки, «Укренерго», Укрзалізниця, Міністерство юстиції і т.д.

Бекграунд. Нагадаємо, у 2020 році Генеральний штаб ЗСУ закупив подарункових ручок на 308 тисяч грн.

Найдорожчими були десять ручок «Parker Sonnet 17 Matte Black Lacquer GT FP F 84811» з корпусом із лакованої латуні й позолоченою кліпсою та золотим пером з карбованим візерунком по 8 760 грн. На сайті ексклюзивного дистриб'ютора виробника Parker в Україні такі ручки продавалися без гравіювання у фірмовій коробці по 6 105 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло