Зеленський радить Трампу подивитися на війну в Україні «без рожевих окулярів»

Зеленський радить Трампу подивитися на війну в Україні «без рожевих окулярів»

Президентська посада, яку Трамп обіймав тривалий час, мали б дати йому зрозуміти, хто такий путін

Зеленський радить Трампу подивитися на війну в Україні 	«без рожевих окулярів»
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Президент Володимир Зеленський заявив, що 45-му президенту США Дональду Трампу, який має лояльну позицію до російського диктатора путіна, варто було б подивитися на ситуацію в Україні без рожевих окулярів.

Джерело. Про це Зеленський заявив в інтерв'ю Фаріду Закарії для СNN.

Коментарі. «Мені здається, що він має на все це подивитися з погляду загрози не тільки Україні. Може, для нього ми досить далеко перебуваємо, але у війні немає відстаней», – схарактеризував Трампа президент Зеленський.

Він підкреслив, що президентська посада, яку Трамп обіймав тривалий час, мала б дати йому зрозуміти, хто такий путін.

«Мені здається, ти маєш усі сили: й дані розвідки, і психологічний портрет. Ти повинен розбиратися, хто такий президент росії, чого він прагне і як він туди йде», – сказав Зеленський.

Він підсумував, що така позиція, ймовірно, була вигідна Трампу для проведення внутрішньої політики, щоб показати, що він «готовий для пошуку шляхів до діалогу та порозуміння з президентом росії».

Відповідаючи на запитання, чи непокоїться він через те, що фінансова допомога з боку США у разі, якщо республіканці отримають контроль над Палатою представників Конгресу, зменшиться чи припиниться, Зеленський висловив сподівання на те, що двопартійна підтримка України залишиться й надалі.

«Я знаю і чую меседжі, що представники Республіканської партії, може таке трапитися, менше підтримуватимуть Україну. Я хочу вірити, що все-таки двопартійна підтримка України залишиться. Для нас це дуже важливо», – сказав він.

Бекграунд. Нагадаємо: Трамп засудив один з пакетів допомоги Україні. «Демократи надсилають Україні ще $40 млрд, тоді як американські батьки намагаються прогодувати своїх дітей», – заявив він.

«Якщо республіканці займуть палату представників, наша підтримка України припиниться», – написав у Twitter Рубен Галлего, демократ у палаті представників. За його словами, лідери республіканців не в змозі зупинити трампістів, таких як Марджорі Тейлор Грін і Метт Гетц, які диктуватимуть зовнішню політику щодо України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло