Виробник пива AB InBev подав до суду на тверську пивоварню за використання назви «Козел»

Виробник пива AB InBev подав до суду на тверську пивоварню за використання назви «Козел»

У відповідь на це в «Афанасії» відповіли, що жителів Твері часто називають козлами

Виробник пива AB InBev подав до суду на тверську пивоварню за використання назви «Козел»
фото DR

Глобальні пивоварні компанії намагаються захистити свої бренди на російському ринку. Так, виробник пива «Велкопоповицький Козел» AB InBev Efes розпочав антимонопольний спір із тверською пивоварнею «Афанасій» через використання назви «Тверський козел». Експерти вважають, що «Афанасій» таким чином може намагатися просувати новий продукт за рахунок конкурента та відомої марки.

Джерело: Про це пише Коммерсант.

Тверське УФАС прийняло заяву російської структури AB InBev Efes до пивоварні «Афанасій» за ознаками порушення закону про захист конкуренції, виявив у базі актів ФАС.

В AB InBev Efes порахували, що «Афанасій» використовував на упаковці позначення «Тверський козел» та зображення, подібне до брендів «Велкопоповицький Козел» і Velkopopovicky Kozel, які входять до портфелю AB InBev Efes.

Суперечка стосується пивного напою Nippel, який «Афанасій» випускає з кінця 2021 року. Позначка «Тверський козел» та зображення козла розміщено на етикетці Nippel. Розгляд справи призначено на 22 вересня.

Представник AB InBev Efes Ораз Дурдиєв зазначає, що «Велкопоповицький Козел» випускається в росії з 2003 року і набув широкої популярності в споживачів, тож це намагання розкрутити свій продукт за допомогою недобросовісної конкуренції.

В «Афанасії» заявили, що козел із давніх-давен виступає неофіційним символом Твері, а мешканців цієї місцевості називають «тверськими козлами».

AB InBev Efes – найбільший виробник пива в росії, контрольний пакет акцій якого належить турецькій Anadolu Efes. Керує 11 заводами, до портфелю брендів входять Spaten, Hoegaarden, «Сибирская корона», «Старый мельник из бочонка», «Клинское» та ін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло