«Укрзалізниця» та Deutsche Bahn підписали меморандум про довгострокову співпрацю у відбудові «УЗ»

«Укрзалізниця» та Deutsche Bahn підписали меморандум про довгострокову співпрацю у відбудові «УЗ»

Домовленість передбачає також співпрацю для розширення коридорів залізничних вантажних перевезень

«Укрзалізниця» та Deutsche Bahn підписали меморандум про довгострокову співпрацю у відбудові 	«УЗ»
Фото: DW

Що сталося. Німецька Deutsche Bahn та «Укрзалізниця» підписали меморандум про підтримку та співпрацю у відбудові української залізниці.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

Деталі. Меморандум підписали генеральний директор DB Річард Лутц та генеральний директор «УЗ».

Домовленість передбачає співпрацю для розширення коридорів залізничних вантажних перевезень, пропускної спроможності терміналів та консультаційні послуги для запровадження європейських стандартів в управлінні залізницею.

«Я впевнений, що партнерство може принести значні переваги обом сторонам у розширенні вантажних перевезень та експорті зерна до Європи. Немає сумніву, що DB є експертом у цій сфері. Потужна синергія постане завдяки професіоналізму DB в поєднанні зі сміливістю й мотивацією УЗ, і ця синергія може запропонувати Європі та європейцям нову стійкість і більше можливостей для переведення руху на залізницю», – зазначив голова правління «УЗ» Олександр Камишін.

В «Укрзалізниці» нагадали, що DB та «УЗ» почали працювати разом над модернізацією та реформуванням залізничної системи України ще до того, як росія розпочала загарбницьку війну.

Бекграунд. Зокрема, Deutsche Bahn Engineering & Consulting у серпні-листопаді 2021 року провела сім енергетичних аудитів виробничих підрозділів компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло