Корпорація IFC виділила $30 млн для інвестицій в Україну та Молдову

Корпорація IFC виділила $30 млн для інвестицій в Україну та Молдову

Це стане першою інвестицією організації в Україну з 24 лютого

Корпорація IFC виділила $30 млн для інвестицій в Україну та Молдову
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до структури Світового банку, виділила $30 млн для інвестицій в Україну та Молдову.

Джерело. Про це повідомляє Мінекономіки.

Деталі. Кошти спрямують через фонд американсько-української інвестиційної компанії Horizon Capital із загальним об’ємом в $200 млн. Інвестиції зосередять у швидкозростаючі технології та експортноорієнтовані підприємства обох держав.

У міністерстві зазначили, що це буде перша інвестиція IFC з початку повномасштабного вторгнення росії. Українська сторона очікує, що інші міжнародні інвестори незабаром доєднаються. Це можуть бути Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Німецька корпорація з інвестицій та розвитку (DEG) тощо.

«Це знакова подія – попри війну IFC ухвалює рішення виділити гроші для інвестицій в Україну. Це має стати позитивним сигналом і для інших потенційних інвесторів: в українську економіку можна і треба починати вкладати гроші вже зараз», – прокоментувала міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна отримає $1 млрд від Світового банку. Затвердити пакет фінансової допомоги мають у листопаді цього року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло