Московська біржа попередила, що може відмовитися від долара

Московська біржа попередила, що може відмовитися від долара

Раніше вона вже відмовилася від британського фунта

Московська біржа попередила, що може відмовитися від долара
фото DR

Голова наглядової ради Московської біржі Сергій Швецов припустив, що головний торговий майданчик країни відмовиться від торгів валютною парою рубль-долар США, якщо товарообіг з іншими країнами остаточно перейде на торгівлю в рублях.

Джерелоmoscowtimes.eu з посиланням на ТАСС

Деталі. Біржа буде готова відмовитися від торгів валютною парою рубль-долар і взагалі продати права на проведення подібних торгів, проте прямо зараз такого питання на порядку денному немає і воно не стоїть «на найближче майбутнє», зазначив топ-менеджер.

«Гіпотетично, якщо торгові відносини з росією будуть не доларові, я не виключаю, що він буде не цікавий ні регулятору, ні біржі, і бізнес може бути проданий», – заявив він.

Проте поки є попит і потреба російської економіки в доларах, ця валютна пара на біржі працюватиме. Проте, за словами Швецова, «загасаюча тенденція є».

Мосбіржа раніше зупинила торги іншою валютною парою – британський фунт-російський рубль. Біржа стверджувала, що відмова від торгів пов'язана з санкціями та можливими ризиками, більше того, Мосбіржа зіткнулася з труднощами у проведенні торгів.

З моменту введення санкцій російська влада наполягає, що будь-які активи, включаючи валюти з «недружніх країн», мають підвищений ризик. ЦБ та Мінфін наполягають, що їх можуть заблокувати.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що Індекс мосбіржі обвалився на тлі оголошення «референдумів» у «лднр».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло