Україну офіційно запросили на перше засідання Клубу нових європейських націй

Україну офіційно запросили на перше засідання Клубу нових європейських націй

А росію не запросили

Україну офіційно запросили на перше засідання Клубу нових європейських націй
фото Pixaby

Україну та Велику Британію – а також інші європейські країни – офіційно запросили взяти участь у першій зустрічі «Європейської політичної спільноти» (EPC) у столиці Чехії Празі 6 жовтня, повідомив журналістам у четвер у Брюсселі високопоставлений чиновник Єврооюзу.

Джерело. Про це пише CNN.

Деталі. «Європейська політична спільнота є платформою для політичної координації для європейських країн на всьому континенті», – сказав посадовець.

Метою зустрічі на високому рівні є сприяння «політичному діалогу та співпраці для вирішення питань, що становлять спільний інтерес, щоб зміцнити безпеку, стабільність і процвітання європейського континенту», сказав чиновник.

На саміті запланована серія круглих столів, присвячених «миру та безпеці, енергетиці та клімату, економічній ситуації, міграції та мобільності».

«Зустріч EPC збиратиме лідерів європейських країн на рівних, в ідеалі, один чи два рази на рік», – сказав високопоставлений чиновник.

Усі 27 держав-членів ЄС та країни Європейської асоціації вільної торгівлі Норвегія, Ліхтенштейн, Ісландія та Швейцарія запрошені, а також сусідні країни, що не входять до ЄС, включаючи Албанію, Вірменію, Азербайджан, Боснію та Герцеговину, Північну Македонію, Туреччину, Сербію, Україну та Британію.

EPC не замінить існуючі інституції та наразі не планує створювати нові, додав чиновник.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло