Фінляндія закриє в'їзд для російських туристів із шенгенськими візами

Фінляндія закриє в'їзд для російських туристів із шенгенськими візами

Заборона стосуватиметься віз, виданих як Фінляндією, так і іншими країнами

Фінляндія закриє в'їзд для російських туристів із шенгенськими візами
фото DR

Фінляндія найближчими днями заборонить громадянам росії в'їжджати в країну з туристичними цілями за будь-якими шенгенськими візами. Аналогічні рішення раніше ухвалили Польща, Литва, Латвія, Естонія.

Джерело. Про це пише ВВС.

Деталі. Повідомлення про те, що уряд Фінляндії ухвалив «принципове рішення про суттєве обмеження» в'їзду в країну росіян та видачі їм шенгенських віз, у п'ятницю було опубліковано на сайті президента Фінляндії Саулі Ніїністе.

Невдовзі із заявою виступив міністр закордонних справ країни Пекка Хаавісто. На прес-конференції він повідомив, що в'їзд до Фінляндії громадянам росії буде дозволено лише з метою роботи, навчання та відвідування родичів.

«Усім тим, хто перетинає кордон з метою туризму, заборонено в'їзд до країни. Це стосується як тих, хто подорожує з шенгенськими візами, раніше виданими Фінляндією, так і тих, хто подорожує з шенгенськими візами інших країн», – сказав міністр.

Раніше жорсткі обмеження на в'їзд для росіян запровадили Польща, Литва, Латвія, Естонія. Заборона стосується перетину кордонів цих країн громадянами росії із чинними шенгенськими візами.

Виняток зроблено для водіїв фур, дипломатів та громадян, які в'їжджають за сімейними та гуманітарними причинами.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що не менш як 70% фінів підтримують припинення видачі шенгенських віз росіянам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло