Фінляндія розглядає повне блокування транзиту російських туристів через свою територію

Фінляндія розглядає повне блокування транзиту російських туристів через свою територію

70% фінів підтримують припинення видачі шенгенських віз росіянам

Фінляндія розглядає повне блокування транзиту російських туристів через свою територію
фото DR

Фінляндія підготує «національне рішення» для обмеження або навіть повного блокування транзиту російських туристів на своїй території, заявив у середу міністр закордонних справ Фінляндії.

Джерело: Про це пише RFI.

Фінляндія вже скоротила в 10 разів прийом заявок на туристичні шенгенські візи, проте вона залишається єдиною країною-членом ЄС, яка має спільний сухопутний кордон з росією і не запровадила заборону на в'їзд російських громадян із чинними шенгенськими візами – так, як це зробили країни Балтії та Польща.

Бажаючи посилити свою позицію, фінський уряд «вирішив підготувати національне рішення про те, як обмежити або повністю запобігти потоку російських туристів», – заявив у середу міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Хаавісто.

Ці заходи «можуть включати нове законодавство, яке буде вжито дуже швидко, або інтерпретацію чинного законодавства», – сказав він.

«Фінляндія також не хоче бути транзитною країною для шенгенських віз, які видаються іншими країнами. Ми зараз хочемо поставити цей транзит під контроль», – сказав міністр. Згідно з опитуванням, опублікованим щоденною газетою Ilta-Sanomat у середу, близько 70% фінів хочуть припинення видачі туристичних віз росіянам, пише агентство France-Presse.

Бекграунд. Нагадаємо, Фінляндія запропонувала анулювати візи росіян, яким відмовили у в'їзді до Шенгенської зони.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло