Telegram заблокував кілька російських каналів, де закликали калічити і вбивати беззбройних українців

Telegram заблокував кілька російських каналів, де закликали калічити і вбивати беззбройних українців

Серед них канал російських неонацистів ДРШГ «Русич»

Telegram заблокував кілька російських каналів, де закликали калічити і вбивати беззбройних українців
фото DR

Месенджер Telegram на вимогу Apple заблокував на iPhone/iPad кілька каналів з Білорусі та росії із сумарною чисельністю 80 000 підписників.

За даними Nexta Live, серед тих, хто потрапив під блокування, виявився канал російських неонацистів ДРШГ «Русич», який закликав мучити і вбивати українських військовополонених.

«Неонацисти з російського батальйону Дірлевангера – ДРШГ «Русич» закликали вбивати українських військовополонених та вимагати гроші з їхніх родичів за відомості про могили. Відморозки Мільчакова опублікували у своїй групі пост із прямими закликами до скоєння воєнних злочинів», – йдеться в повідомленні.

Засновник месенджера Павло Дуров навів приклад неназваного каналу, який закликав «різати» і «розстрілювати» беззбройних людей.

«Вчора після повторного порушення ми були змушені видалити російськомовний канал, який закликав «різати» і «розстрілювати» беззбройних беззахисних людей», – заявив Дуров.

За словами засновника месенджера, адміністратори інших каналів, загальною чисельністю 50 000 підписників поки що отримали попередження.

«Втеча в інші мобільні додатки не допоможе їм уникнути обмеження доступу, оскільки будь-який інший мобільний додаток, так само, як і Telegram, буде зобов'язаний дотримуватись правил магазинів додатків», – зазначив Павло Дуров.

Бекграунд. Раніше Spiegel повідомив, що месенджер Telegram передавав інформацію про користувачів владі Німеччини. При цьому компанія стверджує, що не співпрацює з урядами країн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло