Польща закликала вигнати росію із МАГАТЕ

Польща закликала вигнати росію із МАГАТЕ

Також пропонується підготувати більш жорсткі санкції щодо росії

Польща закликала вигнати росію із МАГАТЕ
фото Reuters

Міністерка клімату та довкілля Польщі Анна Москва від імені країни закликала виключити росію із Міжнародного агентства з атомної енергії через присутність та небезпечні дії російських окупаційних військ на Запорізькій АЕС

Джерело. Про це передає Польське радіо.

Міністерка закликали припинити членство росії у МАГАТЕ, якщо її війська не покинуть Запорізьку АЕС, і вона не почне дотримуватися права.

Очільниця екологічного міністерства виступила з цим закликом під час 66-ї Генеральної конференції Міжнародного агентства з атомної енергії у Відні.

Анна Москва також запропонувала підготувати більш жорсткі санкції:

«Якщо це не спрацює, давайте виженемо їх із цієї поважної організації. Її метою є безпека атомних об'єктів, а також свобода та солідарність. Це наш великий іспит, перевірка на довіру, історія нас розсудить. Нам давно час діяти. Давайте доведемо, що «Атом заради миру» – це не порожній лозунг, і він дійсно працює».

Міністерка Анна Москва також нагадала, що присутність російських військових на території Запорізької АЕС підтвердила місія Міжнародного агентства з атомної енергії, співініціатором якої була Польща.

Бекграунд. Як повідомлялося, МАГАТЕ планує посилити свою присутність на ЗАЕС, а Україна працює над організацією місій ООН та ЄС на станції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло