Мобілізовані громадяни рф масово звертаються на гарячу лінію для здачі в полон – розвідка

Мобілізовані громадяни рф масово звертаються на гарячу лінію для здачі в полон – розвідка

Морально-психологічний стан серед мобілізованих росіян в поточну хвилю мобілізації низький

Мобілізовані громадяни рф масово звертаються на гарячу лінію для здачі в полон – розвідка

Що сталося. Останнім часом спостерігається різке зростання звернень від громадян рф на гарячу лінію проєкту «Хочу жити» щодо здачі в полон у зв'язку з оголошеною в росії частковою мобілізацією населення.

Джерело. Про це повідомив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Андрій Юсов, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. «Кожен російський загарбник може здатися в полон, зберегти власне життя та отримати гідне поводження згідно з Женевською конвенцією в демократичній цивілізованій країні. Дуже багато зараз звернень на гарячу лінію від новомобілізованих росіян чи навіть від тих, хто ще не мобілізований. Тобто дзвонять: якщо мене мобілізують, які мої дії, що я маю зробити, як правильно здатися», – розповів Юсов в етері національного телемарафону.

Він зауважив низький морально-психологічний стан серед мобілізованих росіян в останню, поточну хвилю мобілізації.

Зазначається, що гарячою лінією можуть скористатися і мешканці окупованих територій України, яких проти волі можуть призвати до лав окупаційної армії. За словами Юсова, останнім часом, зокрема, надходить багато дзвінків від мобілізованих жителів окупованого Криму.

«Зараз активно кримчани дзвонять і багато людей, які зберігають і український паспорт, кажуть: нас можуть силою змусити, ми не хочемо воювати. Так що проєкт «Хочу жити» – це проєкт і для росіян, які переосмислили та обрали життя, ніж смерть за невідомі ідеали «русского мира», і для інших, які стали жертвами рашистів та путінської військової машини», – повідомив Юсов.

Бекграунд. Нагадаємо, що в Криму мобілізували понад 2000 колишніх українських військових.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло