НБУ відкликав ліцензії 10 фінустанов

НБУ відкликав ліцензії 10 фінустанов

Шістьох із них виключили з відповідного реєстру

НБУ відкликав ліцензії 10 фінустанов
Фото: wikipedia.org

Що сталося. Національний банк України відкликав ліцензії 10 фінансових установ, а в 6 з них виключили з відповідного реєстру.

Джерело. Про це йдеться на сайті НБУ.

Деталі. Ліцензії на надання гарантій відкликали в ТОВ «ФК «Незалежні фінанси» і ТОВ «Кредитні ініціативи». Водночас ТОВ «ФК «Бі.Мані» позбулося ліцензії на надання послуг із фінансового лізингу, надання гарантій і послуг факторингу. У ТОВ «ФК «Такт» відкликали всі наявні ліцензії.

Рішення ухвалив  Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг на підставі поданих товариствами заяв.

Крім того, Нацбанк відкликав усі наявні ліцензії та виключив відомості з Державного реєстру фінансових установ такі компанії:

  • Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла;
  • ТОВ «ФК «Приоритет»;
  • ТОВ «ФК «Лайф факторинг»;
  • ТОВ «ФК «Дабл профіт»;
  • ТОВ «Глобал кредит»;
  • ПТ «Ломбард  «Автоломбард – експрес» Бессер Володимир та Бессер Інна Володимирівна».

НБУ нагадав, що після відкликання ліцензій фінустанова втрачає право провадити діяльність за видами відкликаних ліцензій. Утім це не позбавляє компанію своїх зобов’язань за договорами про надання послуг.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Нацбанк анулював ліцензію страховику. Рішення ухвалили з огляду на те, що уповноважений представник фінустанови унеможливив перевірку від НБУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло