Японська Isuzu йде з росії слідом за Mazda і Toyota

Японська Isuzu йде з росії слідом за Mazda і Toyota

Завод закривається через неможливість постачати на нього компоненти

Японська Isuzu йде з росії слідом за Mazda і Toyota
Isuzu Motors

Японський автопром залишає росію. Після виходу Toyota свій завод з виробництва вантажівок та пікапів може закрити автоконцерн Isuzu Motors.

Джерело. Про це повідомила газета Yomiuri, на яку посилається moscowtimes.eu.

Деталі. Випуск автомобілів на заводі в Ульяновську було припинено ще навесні 2022 року. Сьогодні ж, за даними японського видання, обговорюється його повне закриття. Насамперед це пов'язано з неможливістю постачання компонентів для збирання машин.

Бренд Isuzu офіційно представлений у росії з 2006 року. Минулого року в Ульяновську виготовили 3700 автомобілів.

Виручка російського підрозділу компанії – АТ «Ісузу Рус» – у 2021 році склала 15,7 млрд рублів, що на 63% більше показника 2020-го (9,7 млрд рублів). Більше того, 2022 року планувалося збільшити російське виробництво на 50%.

Бекграунд. Крім Isuzu, закрити своє виробництво планує японський автоконцерн Mazda, повідомляє Bloomberg. Компанія протягом 10 років збирала свої автомобілі разом із російським партнером у Владивостоці.

23 вересня стало відомо про закриття заводу Toyota у Петербурзі, який працював із 2007 року. Причиною зупинки виробництва також назвали неможливість налагодити регулярне постачання комплектуючих. Компанія виплатить співробітникам від 12 окладів при звільненні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло