Данілов відповів на приготування Білорусі до прийому “великої кількості” російської техніки

Данілов відповів на приготування Білорусі до прийому “великої кількості” російської техніки

Відповідь буде така, якої вони не очікують, зазначив він

Данілов відповів на приготування Білорусі до прийому “великої кількості” російської техніки
фото Офіційний сайт Президента України

Якщо росія знову спробує атакувати Україну з території Білорусі, вона отримує таку відповідь, на яку й не очікувала.

Про це в інтерв’ю виданню “Настоящее время” заявив секретар РНБО України Олексій Данілов.

“Ми розуміємо, що путін щодня тисне на Лукашенка, щоб той розпочав збройну агресію з боку Білорусі. Нам усе відомо. Навіть нещодавня зустріч у Сочі була на цю тему. Але якщо з боку Білорусі будуть йти війська, як це було 24 лютого, вони отримають таку відповідь, на яку не розраховували”, – сказав Данілов.

Секретар РНБО додав: він не очікує, що білоруські військові братимуть участь у можливій атаці.

Раніше білоруське видання «Зеркало» з посиланням на свої джерела розповідало, що на Білоруській залізниці ведуться підготовчі роботи, щоб прийняти велику кількість складів з росії.

Телеграм-канал “Live. Спільнота залізничників Білорусі” отримав інформацію від працівників залізниці про те, що на станціях триває обстеження і ремонт платформ завантаження та вивантаження, перевіряють засоби зв'язку для керування перевезеннями.

Щодо складів, то залізничники повідомляють, що зараз перевіряють придатність вантажних вагонів міжнародного сполучення, прискорено їх ремонтують, укладають договори оренди та обслуговування.

За інформацією каналу, очікується, що поїзди з росії пройдуть через наступні залізничні прикордонні переходи:

  • Червоне (росія) – Осинівка (Білорусь),
  • Злинка (росія) – Закопитьє (Білорусь),
  • Заверіжжя (росія) – Єзерище (Білорусь).

“Це стандартна процедура перед будь-яким масовим переміщенням техніки, щоб не було жодних проблем під час перекидання, – пояснює Сергій Войтехович. – Подібне було перед початком вторгнення росії в Україну”.

Маршрути та кінцеві пункти, якими підуть російські вантажні поїзди, невідомі. Войтехович припускає, що пункти вивантаження будуть такими ж, як і в лютому. Тоді це був переважно Гомель.

“Я припускаю, що й по Бресту ще можуть, – не виключає він. – За попередньою інформацією, обсяги вивантаження будуть більшими, ніж у лютому”.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло