Зеленський скасував осінній призов на строкову військову службу в Україні

Зеленський скасував осінній призов на строкову військову службу в Україні

Указ набирає чинності з дня опублікування

Зеленський скасував осінній призов на строкову військову службу в Україні
Фото: Генштаб ЗСУ

Що сталося. Президент Володимир Зеленський скасував осінній призов на строкову військову службу в Україні.

Джерело. Про це йдеться в указі №678/2022 від 30 вересня 2022 року «Про внесення змін до Указу Президента України від 29 грудня 2021 року № 687/2021».

Деталі. Президент вніс зміни до указу №687/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році».

Зеленський виключив положення, які передбачали проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

Зокрема, військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти магістра та вислужили встановлені строки строкової військової служби, можуть бути звільнені в запас зі Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, «але не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації».

Указ набирає чинності з дня опублікування.

Бекграунд. Нагадаємо, що цьогоріч в Україні вирішили не проводити весняний призов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло