POSCO Holdings інвестує $14 млрд у технології, спрямовані на зменшення викидів вуглецю

POSCO Holdings інвестує $14 млрд у технології, спрямовані на зменшення викидів вуглецю

Компанія планує побудувати дві електричні печі – по одній на заводах у Гваньяні та Похані

POSCO Holdings інвестує $14 млрд у технології, спрямовані на зменшення викидів вуглецю

Що сталося. Південнокорейський виробник сталі POSCO Holdings інвестує $14 млрд у технології, спрямовані на зменшення викидів вуглецю.

Джерело. Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом» в телеграм-каналі.

Деталі. Компанія планує побудувати дві електричні печі – по одній на заводах у Гваньяні та Похані. Їх планується запустити у 2025 та 2027 роках відповідно на заміну старих доменних печей, які виведуть з експлуатації.

За оцінками експертів, електричні печі викидають на чверть менше вуглекислого газу, ніж доменні, що працюють на викопному паливі. А тому їх починають дедалі ширше використовувати у промисловості, на яку припадає значна частка світових промислових викидів вуглецю.

POSCO поки що використовувала електричні печі лише для певних продуктів, наприклад неіржавіючої сталі. Доменні печі компанії – вісім у Південній Кореї та одна в Індонезії – виробляють сталь вищої якості, але й зі значно вищим викидом вуглецю.

Для цих доменних печей POSCO представить нову технологію, яка дасть можливість замінити коксівне вугілля на більш чистий водень. Технологію розроблятимуть у партнерстві з британською компанією Primetals Technologies, яка входить до складу групи Mitsubishi Heavy Industries.

Бекграунд. Нагадаємо, що Швейцарія інвестуватиме в українські кліматичні проєкти «зеленої» енергетики.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло