Швейцарія інвестуватиме в українські кліматичні проєкти «зеленої» енергетики
Мова йде про проєкти у сфері теплопостачання, промисловості, транспорту, будівництва

Що сталося. Швейцарія інвестуватиме у реалізацію українських державних та приватних кліматичних проєктів “зеленого” відновлення.
Джерело. Про це сьогодні підписали відповідну угоду в Лугано, передає прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Деталі. Мова про проєкти у сфері електроенергетики, теплопостачання, промисловості, транспорту, будівництва, сільського господарства та відходів.
Що це означає. «Український бізнес отримає доступ до вигідних інвестицій для реалізації проєктів, які сприятимуть скороченню викидів вуглецю та рухатимуть вперед “зелену” трансформацію країни», – зазначив Шмигаль.
В обмін на «зелені» інвестиції Швейцарія отримуватиме від України верифіковані результати з пом’якшення зміни клімату.
Бекграунд. Нагадаємо: сьогодні у швейцарському Лугано проходить масштабна Міжнародна конференція з питань відновлення України. Український уряд має представити там План післявоєнного відновлення та розвитку України.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].