Деякі представники кремля намагаються піти від путіна – ГУР МО

Деякі представники кремля намагаються піти від путіна – ГУР МО

Фінал путіна вже визначений і про його майбутнє не йдеться, вважають в українській розвідці

Деякі представники кремля намагаються піти від путіна – ГУР МО
Фото: DR

Що сталося. Окремі представники кремля намагаються знайти можливість піти від президента рф владіміра путіна, врятувати себе. Питання майбутнього рф залишається відкритим.

Джерело. Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО) Андрій Юсов під час інтерв’ю «УНІАН».

Деталі. «Сьогодні окремі представники кремлівської верхівки самі знаходяться в пошуку таких каналів і комунікацій для того, щоб убезпечити себе, свій стан, піти від божевільного диктатора. Але, безумовно, неформальні канали теж існують. Публічна політика – це дуже важлива складова, але крім неї існує ще й закулісся. Україна використовує всі інструменти: і публічні, і не публічні, і закриті, і відкриті», – розповів Юсов.

За його словами, серед військово-політичного керівництва, особливо серед бізнес-еліти сьогоднішньої путінської росії, «далеко не всі в захваті від тієї каші, яку заварив колективний путін і дійсно схиблений диктатор».

«З кожним новим рівнем ескалації, з кожною новою хвилею мобілізації, з кожним новим відсотком падіння рейтингу путіна, або, безумовно, новими успіхами ЗСУ зі звільнення окупованих територій, ця партія миру всередині росії, безумовно, буде посилюватися», – переконаний представник ГУР МО України.

Юсов додав, що фінал путіна вже визначений і про його майбутнє не йдеться, а от питання майбутнього росії залишається відкритим.

«Це фіаско. Чи буде це політичне фіаско, чи буде воно у вигляді міжнародного трибуналу, палацового перевороту або суду Лінча на вулиці – це вже інша історія», – зазначив він.

Бекграунд. Нагадаємо, що путін підписав указ про осінній призов строковиків на службу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло