ПВК «Вагнер» масово набирає найманців за кордоном

ПВК «Вагнер» масово набирає найманців за кордоном

Вагнерівці зазнали в Україні великих втрат

ПВК «Вагнер» масово набирає найманців за кордоном
ПВК Вагнера

Видання Middle East Eye, що базується в Лондоні, з посиланням на власні джерела повідомляє, що ПВК «Вагнер» російського бізнесмена Євгенія Пригожина через великі втрати в Україні шукає найманців за межами росії – у Туреччині, Сербії, Чехії, Польщі, Угорщині, Німеччині, Канаді та інших країнах – аж до Латинської Америки.

Джерело. Про це пише ВВС.

Деталі. Як кажуть джерела видання, російські найманці зазнають великих втрат через загальну дезорганізацію у збройних силах рф.

Кандидатам у найманці пропонують зарплати вдвічі більші, ніж до війни – до $10 000 на місяць.

«Зазвичай вони наймають людей із солідним бойовим досвідом, – розповідає одне з джерел видання. – А тепер вони намагаються дотягнутися до всіх, хто готовий вбивати і потребує грошей».

Джерела видання також кажуть, що кампанія проводиться через «російських олігархів, які живуть у Європі, пов'язаних зі злочинним світом».

Бекграунд. В останні місяці надходило все більше інформації, що ПВК «Вагнер» набирає нових найманців серед ув'язнених, які відбувають у російських в'язницях тривалі строки, переважно за важкі насильницькі злочини. Окрім грошей, їм обіцяли помилування від президента.

Нагадаємо: Пригожин зізнався, що Луганську й Донецьку області захоплювала ПВК «Вагнер» – бойовики були причетні до захоплення луганського аеропорту та інших українських територій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло