Зеленський: головна причина успіхів української армії – мотивація

Зеленський: головна причина успіхів української армії – мотивація

Наразі Україна має більше сил і засобів, щоб рухатися вперед, за словами голови держави

Зеленський: головна причина успіхів української армії – мотивація
Фото: Генштаб ЗСУ

Що сталося. Президент Володимир Зеленський пояснив останні успіхи української армії найкращою мотивацією. Зеленський додав, що її бракує росіянам, тому ті тікають і здаються в полон.

Джерело. Про це він розповів в інтерв'ю ВВС.

Деталі. «Головне, напевно, – мотивація. Я вважаю, у них (росіян) мотивації немає. Я так вважав із першого дня. Ми бачили, хто вони й для чого вони прийшли: вони навіть не знали, що їм тут робити, і тому щойно ми почали трохи натискати, вони почали тікати, бо вони не мають мотивації», – вважає Зеленський.

Він зазначив, що «мотивація «щось захопити» – слабка. Мотивація «зберегти життя» – сильніша. Тому наша мотивація «зберегти життя, зберегти наші будинки, нашу землю» – вона сильна».

Зеленський сказав, що після успіхів ЗСУ у російських військ «з'явилася така сама мотивація: «зберегти життя», тільки вже їхні особисті».

Також президент додав, що Україні не вистачало певного озброєння та снарядів. «Я не скажу, що наразі вистачає, бо це буде неправдою, а краще усе-таки комунікувати правду. Тому нам не вистачає до кінця, але наразі у нас є більше сил і засобів, щоб рухатися вперед», – зазначив він.

Бекграунд. Нагадаємо, що захисники України звільнили від російських загарбників уже понад 500 кв. км Херсонської області за 6 днів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло