путін заявив, що “не шкодує” про розв’язану в Україні війну

путін заявив, що “не шкодує” про розв’язану в Україні війну

Російський диктатор заявив, що мобілізацію буде завершено через 2 тижні

путін заявив, що “не шкодує” про розв’язану в Україні війну
фото DR

Президент рф владімір путін заявив, що мобілізовано вже 222 000 призовників, і з них 16 000 уже «виконують бойові завдання». При цьому, за його словами, він очікує, що мобілізація завершиться за два тижні.

У зв’язку з посиленням критики з боку російських провоєнних блогерів щодо повідомлень про загибель новобранців в Україні, путін у п’ятницю дав коментарі щодо мобілізації, заявивши, що не шкодує про війну в Україні.

Джерело. Про це пише The New York Times, The Insider

Деталі. Його слова прозвучали на тлі того, як відомі військові блогери звинуватили чиновників Кремля в киданні в бій непідготовлених новобранців.

Коли у вересні путін оголосив про «часткову мобілізацію», він сказав, що призовники «пройдуть обов’язкову додаткову військову підготовку» і навчання може тривати до одного місяця.

На запитання, чи шкодує він про війну, путін відповів «ні».

«Ми отримали б таку саму ситуацію в гірших умовах, – сказав кремлівський диктатор. – Мої дії були своєчасними і правильними».

«Зараз немає необхідності в масованих ударах, принаймні поки що, зараз інші завдання стоять», – сказав путін під час свого виступу.

Відповідаючи на запитання, чи Україна зможе існувати як держава, він сказав: «Звичайно, не ставимо завданням знищення України».

Російські ЗМІ повідомляють про щонайменше сім смертей серед нещодавно мобілізованих. Відповідаючи в п'ятницю на запитання, чому деякі мобілізовані загинули так швидко після початку мобілізації, путін сказав, що в деяких випадках навчання може тривати всього 10 днів.

«Лінія зіткнення – 1100 кілометрів, одними контрактниками її не втримати, – сказав путін. – Всі мобілізовані громадяни повинні пройти навчання».

Жодних нових пропозицій щодо мобілізації окрім запланованих 300 000 від Міноборони рф не надходило і не планується, цитує путіна “РИА Новости”.

Про загибель новобранців повідомили місцеві веб-сайти та активісти по всій країні.

Російський військовий блогер Роман Сапоньков у четвер відреагував на повідомлення про нещодавні загибелі, заявивши, що мобілізацію слід було оголосити на півроку раніше, оскільки зараз на військове керівництво країни чиниться тиск з метою якнайшвидшого відправлення військ на передову, щоб допомогти відбити просування України на полі бою.

«Тому ми побачимо ще багато смертей серед мобілізованих», – сказав він у своєму блозі.

Бекграунд. Напередодні повідомлялося, що безповоротні втрати російської армії в Україні можуть становити понад 90 000 людей – про це повідомив російський ресурс Важные истории з посиланням на два джерела в спецслужбах рф. До безповоротних втрат відносять убитих, а також поранених, які не можуть повернутися до служби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло