США дали публічний сигнал 50 країнам про пріоритет захищеності українського неба – Резніков про результати «Рамштайн-6»

США дали публічний сигнал 50 країнам про пріоритет захищеності українського неба – Резніков про результати «Рамштайн-6»

Триває діалог з Францією щодо ЗРК CROTALE та комплексів SAMP-T

США дали публічний сигнал 50 країнам про пріоритет захищеності українського неба  –  Резніков про результати 	«Рамштайн-6»
Марк Міллі, Ллойд Остін та Олексій Резніков

Що сталося. За підсумками «Рамштайну-6» міністр оборони США Ллойд Остін та голова об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі публічно визначили основним пріоритетом створення інтегрованої протиповітряної та протиракетної системи захисту українського неба.

Джерело. Про це розповів український міністр оборони Олексій Резніков.

Деталі. За його словами, триває інтенсивний діалог із Францією щодо ЗРК CROTALE. Резніков зазначив, що маємо також надію на ухвалення рішення щодо комплексів SAMP-T.

Україна та Франція вже підписали міжурядову угоду щодо гранту Франції у сфері оборони й безпеки, у рамках якої буде створено фонд, з якого у французьких виробників буде закуповуватися озброєння та військова техніка для потреб оборони України.

«Я висловив щиру вдячність міністру оборони Іспанії Маргариті Роблес Фернандес за дуже швидке рішення про надання систем HAWK. Ми скерували перші запити щодо даних систем близько двох місяців тому. Тобто на «Рамштайні» були зафіксовані результати, яким передувала досить тривала робота, рішення не були спонтанним», – розповів Резніков.

Також він нагадав, що Велика Британія та Нідерланди вже оголосили наміри надати додаткові ракети для системи ППО/ПРО.

Бекграунд. Після засідання Контактної групи в форматі «Рамштайн» повідомлялося, що Україна отримає від Німеччини більше артилерійських установок PzH2000 та РСЗВ MARS II, додаткове озброєння надійде вже найближчими тижнями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло