Влада приморського краю рф готується до масових акцій непокори через мобілізацію

Влада приморського краю рф готується до масових акцій непокори через мобілізацію

Навіть на санкціонованих владою масових заходах будуть встановлюватися рамкові металошукачі при вході

Влада приморського краю рф готується до масових акцій непокори через мобілізацію
Фото: ГУР МО

Що сталося. У Владивостоку влада готується до масових акцій непокори у зв’язку з протидією місцевого населення заходам мобілізації.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО).

Деталі. Місцева влада Владивостока приморського краю рф готується до можливих акцій масової непокори. Ці побоювання пов’язані з жорсткою протидією місцевого населення діям та заходам мобілізації на території краю.

Наразі місцева поліція та спецслужби планують заходи з протидії можливим акціям непокори та посилення поліційного режиму в регіоні. Передбачена перевірка працездатності систем відеоспостереження установ та організацій Владивостока з наданням віддаленого доступу представникам правоохоронних органів.

Передбачається, що протягом найближчих місяців навіть на санкціонованих владою масових заходах будуть встановлюватися рамкові металошукачі при вході.

Наразі переважна частина місцевого населення не підтримує проведення так званої «спеціальної військової операції» та мобілізаційних заходів на території краю. Причинами такої є проживання в регіоні значної кількості етнічних українців та втратами зс рф в ході бойових дій.

Бекграунд. Нагадаємо, що сотні російських військових відмовилися брати участь у війні з Україною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло