Ілон Маск розглядає можливість зробити Twitter платним

Ілон Маск розглядає можливість зробити Twitter платним

Знаходитися в соцмережі безкоштовно можна буде обмежену кількість часу

Ілон Маск розглядає можливість зробити Twitter платним
фото DR

Американський бізнесмен Ілон Маск, новий власник Twitter, розглядає можливість зробити доступ до соцмережі платним.

Джерело. Про це пише вісник Кремнієвої долини – видання Platformer.

Деталі. Зокрема джерела у компанії стверджують, що Маск разом зі своїм радником Девідом Саксом обговорював план, згідно з яким у Twitter може бути встановлений щомісячний ліміт на безкоштовне перебування у мережі, після чого користувачам буде запропоновано сплатити підписку, якщо вони й надалі хочуть зайти в Twitter.

Якою може бути вартість такої підписки, не повідомляється, однак, як пише видання, уже зрозуміло, що “Twitter ніколи не буде таким, як раніше”.

Бекграунд. Одразу ж після купівлі компанії тиждень тому Маск запровадив перше нововведення щодо купівлі синьої галочки верифікації. Преміум-підписка Twitter Blue, що пропонує будь-якому користувачеві синю галочку «як у знаменитості», коштуватиме $7,99 на місяць.

Після цього, за ініціативи Маска, з компанії Twitter звільнили 50% працівників, найменше “постраждали” відділи, які боряться з fake news.

Проте вже через кілька днів деяких співробітників почали просити повернутися – нібито тому, що їх було звільнено через помилку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло