Twitter звільнив 50% працівників, найменше “постраждали” відділи, які боряться з fake news

Twitter звільнив 50% працівників, найменше “постраждали” відділи, які боряться з fake news

У компанії запевняють, що «основні можливості модерації» залишилися колишніми

Twitter звільнив 50% працівників, найменше “постраждали” відділи, які боряться з fake news
фото DR

Twitter скоротила кількість співробітників на 50%, повідомив голова відділу безпеки та дотримання принципів етики соцмережі Йоель Рос.

Найменше звільнення торкнулися відділів захисту від дезінформації – скоротили приблизно 15% команди, яка відповідає за запобігання поширенню дезінформації та іншого шкідливого контенту, повідомив Рос.

«Хоча вчора ми попрощалися з неймовірно талановитими друзями та колегами, наші основні можливості модерування залишаються на місці», – зазначив він у Твіттер.

«Оскільки в США триває голосування, наші зусилля щодо чесності виборів, включаючи шкідливу дезінформацію, яка може вплинути на голосування, залишаються головним пріоритетом», – додав він.

При цьому канал NBC з посиланням на кількох співробітників Twitter повідомляє, що скорочення «завдали удару» саме по цих відділах. За словами Роса, компанія обмежила з міркувань безпеки доступ до внутрішніх інструментів для деяких співробітників, включаючи деяких членів його команди.

За інформацією Reuters, під скорочення потрапили команди, які відповідають за комунікації, редагування контенту, права людини та етику машинного навчання, а також деякі продуктові та інженерні команди.

Цікаво, що про звільнення співробітники дізнавалися з електронних листів: вони приходили на пошту під заголовком «Ваша роль у Twitter», а вже в листі йшлося про те, звільнили людину чи ні, пише Business Insider.

При цьому всі офіси компанії тимчасово закрили, а перепустки заблокували. Але деякі звільнені працівники так і не отримали листи про звільнення, бо їх відключили від корпоративної пошти та Slack раніше.

Бекграунд. Ілон Маск купив Twitter наприкінці жовтня 2022 року. Він уже звільнив п'ять топ-менеджерів, зокрема генерального та фінансового директорів.

У перший же день після операції співробітникам нібито доручили роздрукувати копії коду – як можливий доказ їхньої роботи.

Маск також запросив до офісу Twitter інженерів-розробників Tesla – для оцінки коду соцмережі.

Ще до операції джерела The Washington Post говорили, що Маск після придбання Twitter планує звільнити 75% штату. Сам підприємець заявляв, що не планує таких скорочень.

Однак пізніше Bloomberg повідомив, що звільнять 50% співробітників Twitter (близько 3700 осіб), а в компанії заборонять віддалений режим роботи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло