Акції Tesla впали до найнижчого рівня за півтора року - BI

Акції Tesla впали до найнижчого рівня за півтора року - BI

Це пов’язано з тим, що Маск переключив свою увагу на Twitter, від чого страждає інший його бізнес

Акції Tesla впали до найнижчого рівня за півтора року - BI
фото DR

Акції Tesla впали на 5% у понеділок, досягнувши найнижчого рівня з червня 2021 року, поки генеральний директор Ілон Маск переключив свою увагу на зміну ситуації в Twitter.

Джерело. Про це пише Business Insider.

Деталі. Після купівлі Маском Twitter за $44 млрд наприкінці минулого місяця кілька компаній вже призупинили свої витрати на рекламу на цій платформі, що загрожує Маску новими збитками.

А зростання збитків у Twitter може змусити Маска продати більше своїх акцій в Tesla.

“Протягом місяця Маску доведеться розібратися з ситуацією в Twitter, дати зрозуміти користувачам, що є продуктами компанії, і змусити рекламодавців зрозуміти, що таке модерація їх контенту, але якщо не вдасться виконати її відповідно до нинішніх умов, то доведеться продати акції Tesla в квітні”, – зазначив Джин Мюнстер із Loup Ventures.

Тим часом інвестор Tesla Гері Блек з ETF Future Fund, який вважає Tesla своїм найбільшим активом, незадоволений тим, що Маск переключився на Twitter. Він також не в захваті від повідомлень, що деякі співробітники Tesla допомагають Маску вести справи в Twitter.

«Новини Twitter продовжують погіршуватися. Найкращі інженери Ілона не повинні керувати Twitter. Оскільки рекламодавці йдуть з платформи, Twitter потрібно буде заробляти більше доларів», – написав Блек.

Падіння Tesla у понеділок призвело до зниження акцій до $196,66. Закриття нижче $200 сигналізуватиме інвесторам про те, що попереду може бути подальше зниження.

Бекграунд. Нещодавно стало відомо, що Ілон Маск планує зробити Twitter платним.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло