НБУ позбавив Богуслаєва права голосу за акціями «Мотор-банку» на рік

НБУ позбавив Богуслаєва права голосу за акціями «Мотор-банку» на рік

Ділову репутацію мільйонера визнали небездоганною

НБУ позбавив Богуслаєва права голосу за акціями «Мотор-банку» на рік

Що сталося. Національний банк України заборонив В'ячеславу Богуслаєву використовувати право голосу за акціями АТ «Мотор-банк» на рік.

Джерело. Про це йдеться на сайті НБУ.

Деталі. Крім того, Нацбанк визнав репутацію мільйонера небездоганною. Таке рішення виніс Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем на засіданні 10 листопада.

Підставою для позбавлення права стало отримання регулятором відомостей про наявність у Богуслаєва російського громадянства з 2000 року.

У НБУ нагадали, що з 23 липня поточного року перелік ознак небездоганної ділової репутації фізособи доповнили такою ознакою: особа є громадянином чи податковим резидентом або місцем її постійного проживання є держава, що здійснює/здійснювала збройну агресію проти України.

Сторони. «Мотор-банк» (Запоріжжя) створений у 2007 році, станом на 1 січня 2022 року банк мав 12 відділень. За даними НБУ, станом на 1 вересня активи банку становили 2,232 млрд грн, зобов’язання – 1,964 млрд грн, капітал – 267,6 млн грн. 100% акцій банку належить Богуслаєву.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Богуслаєва, крім громадянства рф, виявили нерухомість у москві. Йдеться щонайменше про два об’єкти нерухомості: квартиру в ЖК за $350 000 та складські приміщення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло